APPSPIRYNA ANDROID KONFERENCJA POLSKA WARSZAWA

APPSPIRINA – Pierwsza konferencja Android w Polsce!

APPSPIRINA ANDROID KONFERENCJA POLSKA WARSZAWA

ANDROID

Witam. Wszystko zaczęło się od sprawdzenia zapisów na Czeską: Google Developer Day 2011. I tak dowiedziałem się na temat Polskiego Polish Google Technology User Group, które organizuje 27 sierpnia 2011 w Warszawie imprezę o nazwie APPSPIRINA. Swoją drogą partnerem jest Android.com.pl – do tej pory nie znalazłem jednak żadnej wzmianki na temat tej konferencji. Ani w newsach, ani na forum ([aktualizacja] – Dodałem post informujący o konferencji na forum: Link, dodany news: News). Po nie tak dawnym Google+ MeetUp!
przyszła kolej na kolejne przedsięwzięcie jakim stała się APPSPIRINA.

Sama konferencja przeznaczona dla programistów już trochę piszących na Androidzie, jednak myślę, że osoby dopiero zaczynające przygodę z programowaniem na mobilną platformę Google również znajdą coś dla siebie. Wśród prelegentów znajdą się m. in.: Karol Kuczmarski, Tomasz Młoduchowski (XLogic), Jakub Martenka (Grono.net, WAYN), Łukasz Anwajler (Code quest), Jakub Kołakowski (GTUG Warszawa, Radio WWW).
Zapisy trwają od 8 sierpnia, a liczba 150 miejsc może szybko się wyczerpać. Zainteresowanych zapraszam do Rejestracji!

[Aktualizacja: 20.08.2011] Według moich informacji wolne miejsca już się skończyły. Trwa w tej chwili weryfikacja osób zapisanych i ewentualne przemieszczenia z listy rezerwowej. Zostało zapisanych conajmniej 180 osób ( takie mam dane z dyskusji na kanale Facebook).

Posted in Android and tagged .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.