Bezpłatny Internet Aero2 – odbiór karty

W dniu dzisiejszym odebrałem kartę od AERO2. Przyjechałem na Lwowską. Wchodząc do budynku już na wejściu powitali mnie ochroniarze: „Pierwsze piętro”. Chwila formalności i stałem się szczęśliwym posiadaczem karty umożliwiającej korzystanie z bezpłatnego internetu. Internet chodzi według zapewnień operatora. To co jest dotkliwe to blokada podstawowych funkcji GSM: połączeń i SMSów. Na moim Galaxy S objawia się to waleniem komunikatów w czasie korzystania ze stockowej przegląrki o braku połączenia. Nie wyświetlana jest również ikona trasmisji danych. Poza tym wszystko działa jak należy. Wymieniony problem leży po stronie niedokładnej implementacji standardu GSM. Jednak mniejsza z tym. Potencjalnych użytkowników może pocieszyć fakt, że od 1 września kaucja wynosi tylko 20 zł.

Posted in Android and tagged .

2 Comments

  1. wszystko ladnie, pięknie ;) a da się na tym normalnie działać?
    ja niedawno zamówiłem, ale podobno mogę czekać nawet do lutego, chociaż mam nadzieję że uda się dużo szybciej :)

    • Jeżeli zamówiłeś od 03 grudnia 2011r. do 16 grudnia 2011r. to spodziewany termin realizacji to 3 luty. Teraz jest znacznie lepiej niż było na początku… Można zamawiać pocztą, odbierać w kilku punktach no i depozyt jest dużo mniejszy. Prędkość to symetryczne 256 kbps. No i z taką prędkością działa. Używałem miesiąc temu na uczelni i da się przeglądać strony :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>